Jméno:
Heslo:
Přihlásit se
vyhledávání odposlechů

prohlédneme vaší kancelář a nainstalujeme ochranu proti odposlechu.


osvětlení náměstí

video : osvětlení náměstí pomocí otočných LED efektových světel s DMX řízením


stáhněte si náš QR kód
 

Přístupové systémy -čtečky na otisky prstů

Systém kontroly vstupu se skládá z čtecího zařízení a přístupové karty nebo čipu. Přístupová karta může být kontaktní (např. magnetická) nebo bezkontaktní

Každé přístupové kartě se programově nastaví identifikační údaje uživatele a hlavně jeho oprávnění vstupu do jednotlivých částí objektu opatřenými čtecími zařízeními. Uživatel se pomocí této karty identifikuje u čtecího zařízení, které vyhodnotí jeho oprávnění vstoupit do daného prostoru. Jestliže je uživatel oprávněn vstoupit, sepne elektronika elektrický zámek a uvolní vstup. Každá identifikace je samozřejmě uložena v systému pro další evidenci nebo kontrolu. Pro smysluplné fungování systému je třeba řádně vyhodnotit režim pohybu osob a zařízení umístit tak, aby plnilo svou funkci. Doplňkem systému jsou vhodné elektrické zámky dveří a vhodné samozavírače.

Systém lze využít v jednoduchých objektech o jednom vstupu a několika uživateli (jako náhrada klíčů) i v složitých objektech s velkým počtem uživatelů. Další výhodou je možnost provázání přístupového systému například se systémem zabezpečovacím a možnost jeho ovládání. Ovládání přístupů a zálohování dat přes PC.

2008 © HAKO plus s.r.o. | Vytvořil Smartware s.r.o., Redakční systém MultiCMS