Jméno:
Heslo:
Přihlásit se
vyhledávání odposlechů

prohlédneme vaší kancelář a nainstalujeme ochranu proti odposlechu.


osvětlení náměstí

video : osvětlení náměstí pomocí otočných LED efektových světel s DMX řízením


stáhněte si náš QR kód
 

Přenosová zařízení na PCO

Způsoby přenosu signálu na PCO:

pomocí vysílače TSM:
Vysílače jsou rádiová objektová zařízení umožňující přenos dat v rádiových sítích v pásmu 420 - 470 MHz. Vysílač může být spojen s ústřednou EZS pomocí přímých vstupů, přes telefonní komunikátor nebo přes sériové rozhraní. S ústřednou EPS pak pomocí přímých vstupů, přes telefonní komunikátor přes sériové rozhraní nebo EPS komunikátor. Podmínkou přenosu je pokrytí oblasti signálem rádiové sítě.

pomocí vysílače GSM 1:
Vysílač GSM 1 je objektové zařízení, které slouží k přenosu informací z ústředen EZS nebo EPS na pult centrální ochrany typu Global sítí NSG (GSM/GPRS). Úspěšný přenos informací je vždy zpětně potvrzován (obousměrná komunikace s PCO). Vysílač může být spojen s ústřednami EZS nebo EPS pomocí přímých vstupů, přes telefonní komunikátor nebo přes sériové rozhraní. Vysílač GSM 1 může rovněž fungovat jako zabezpečovací ústředna AMOS 1600. Pak má funkce ústředny, která obsahuje 16 smyček a je dělitelná do 8 sekcí. Podmínkou přenosu je pokrytí oblasti signálem GSM.

pomocí telefonní linky:
Telefonní karta  je zařízení umožňující přijímat do pultu centralizované ochrany data ze střežených objektů po telefonních linkách. Na straně objektu je telefonní komunikátor ústředny elektronické zabezpečovací signalizace nebo ústředny elektronické požární signalizace, který posílá data po telefonní lince . Podmínkou přenosu je funkční telefonní linka v místě objektu

pomocí GSM hlásiče:
GSM hlásič využívá některou ze sítí mobilních operátorů a nahrazuje pevnou telefonní linku v objektech kde tato není dostupná. GSM hlásič umožňuje též posílat SMS zprávy o stavu ústředny EZS a to jak na PCO tak i uživateli daného zařízení. Podmínkou přenosu je pokrytí oblasti signálem GSM.

2008 © HAKO plus s.r.o. | Vytvořil Smartware s.r.o., Redakční systém MultiCMS