Jméno:
Heslo:
Přihlásit se
vyhledávání odposlechů

prohlédneme vaší kancelář a nainstalujeme ochranu proti odposlechu.


osvětlení náměstí

video : osvětlení náměstí pomocí otočných LED efektových světel s DMX řízením


stáhněte si náš QR kód
 

Pojezdové brány žiletkové ploty vjezdové závory

Křídlové brány
Popis - konstrukci tvoří uzavřený svařený profil z oceli opatřený základním nátěrem. Na vyžádání lze provést i žárové zinkování ocelového profilu. Samostatnou výplň si zakaznik dokončí podle svého přání
Výhody - Pohodlné a efektní otevírání zajiští Vašemu domu nový komfort a zvýši jeho cenu.
Přednosti - vysoká odolnost a spolehlivost při zachování moderního designu komfortní ovládání přímo z vozidla i domu možnost společného ovládání brány a garážových vrat
Doporučujme - vyžadují speciální stavební úpravy, proto je vždy zahájit stavební práce před zhotovením oplocení a konzultovat postup s DOD.
Typy provedení bran:
- otočná jednokřídlá
- otočná dvoukřídlá


Pojezdové brány
Popis - pojezdová brána jezdí na kolejnici. Kolejnice je možné instalovat nebo zabudovat do připraveného betonového základu.
Vhodné - jak pro průmyslový objekt tak pro rodinné domy. Nezabírají totiž při jejich otvírání tolik místa, takže se hodí pro menší prostory a těžší brány.
Jsou dodávány s elektrickými pohony a s možností dálkového ovládání. Pohon zajišťují několik druhů dodávaných motoru s různým výkonem pro různé typy vrat. Nabízíme výběr z mnoha druhů designu od renomovaných světových značek.


Nesené brány
Popis
- Jsou velice oblíbené díky své konstrukci, která umožňuje bezúdržbový provoz a nevyžaduje vyrovnaný terén. Nevýhodou je akorát vyšší pořizovací ceny oproti bráně nesené do kolejnice.
Brána je umístěna na vyvyšeným betonovém základu a pohybuje se pomocí nosného "C"profilu, nosného vozíku a vodícího hřebenu umístěném na konstrukci brány.


Průmyslové brány
Vycházejí ze stejných komponentů a prvků jako brány privátní
Pokud se mění jejich délka a výška, tak se mění i použitý materiál. K těmto branám se používájí pouze průmyslové pohony.
Typy provedení bran:
- nesená
- pojezdová


2008 © HAKO plus s.r.o. | Vytvořil Smartware s.r.o., Redakční systém MultiCMS