Jméno:
Heslo:
Přihlásit se
vyhledávání odposlechů

prohlédneme vaší kancelář a nainstalujeme ochranu proti odposlechu.


osvětlení náměstí

video : osvětlení náměstí pomocí otočných LED efektových světel s DMX řízením


stáhněte si náš QR kód
 

Kamerové systémy - CCTV

 V oblasti uzavřených kamerových okruhů (Closed Circuit Television), které tvoří důležitou součást ochrany objektů a mohou také zajišťovat sledování pohybu osob, vozidel, případně technologických dějů nabízíme řešení od jednoduchých aplikací až po monitorování rozsáhlých ucelených provozů s požadavky na pokrytí vysokých rizik. Tyto provozní soubory dodáváme pro použití ve venkovním i vnitřním prostředí v provedení "monochrom" nebo "barva" včetně doplňkových zařízení.

Sortiment dodávaného zařízení je široký a umožňuje realizovat jak jednoduché aplikace, tak ty nejnáročnější aplikace, které obsahují záznamová zařízení, videopřepínače, kvadrátory umožňující zobracení záběrů více kamer na jednom monitoru, multiplexery a další prvky, které jsou určeny speciálně k tomuto účelu. Systémy CCTV umožňují monitorovat i vzdálená pracoviště na jednom monitorovacím stanovišti. K přenosu videosignálu je možné využít koaxiální kabely, twistované vodiče, optické kabely, telefonní linky i bezdrátový přenos.

Naše společnost Vám nabízí realizaci kamerových systémů za použití technologie českých i zahraničních výrobců a dodavatelů jako jsou Sicurit Alarm Italia, SANYO, PELCO, Videotec, Geutebrűck, Pentax, Samsung Electronics, AV-TECH aj.

2008 © HAKO plus s.r.o. | Vytvořil Smartware s.r.o., Redakční systém MultiCMS