Jméno:
Heslo:
Přihlásit se
vyhledávání odposlechů

prohlédneme vaší kancelář a nainstalujeme ochranu proti odposlechu.


osvětlení náměstí

video : osvětlení náměstí pomocí otočných LED efektových světel s DMX řízením


stáhněte si náš QR kód
 

Elektronická zabezpečovací signalizace - EZS

Ochranu objektů proti vloupání realizuje naše firma technickými prostředky, kterými je elektrická zabezpečovací signalizace. Tyto provozní soubory nabízíme od jednoduchých, takzvaných komerčních systémů až po systémy rozsáhlé určené pro objekty s nejvyššími riziky. Použití konkrétního sytému je navrhováno našimi techniky podle výše rizika napadení objektu, systémových a režimových požadavků klienta.

Námi prováděné instalace provozních souborů EZS jsou napojeny na centrální dispečerské pracoviště naší společnosti prostřednictvím telefonních komunikátorů a JTS (pevné telefonní vedení), radiových vysílačů a GSM bran. Tyto systémy jsou dodávány v provedení jak pro použití ve vnitřních prostorách, tak pro použití ve složitých klimatických podmínkách (venkovní prostory). Soubory EZS je dále možné rozšířit o tísňové hlásiče (pevné, mobilní), které zajišťují ochranu osob v případě jejich napadení nebo ohrožení, o čidla indikující vznik požáru a průmyslové hlásiče prostředí, kterými jsou detektory úniku plynu, vlhkosti, zaplavení, teploty atd.

Naše společnost Vám nabízí realizaci EZS za použití technologie českých i zahraničních výrobců a dodavatelů jako jsou Paradox Security, Bentel Security, Visonic Ltd., DSC Group, Jablotron, Sentrol, Optex, Sicurit Alarm Italia, Honeywell s.r.o. aj.

2008 © HAKO plus s.r.o. | Vytvořil Smartware s.r.o., Redakční systém MultiCMS